KÜNYE

BİZ KİMİZ

 

Firmamız, Ergi İletişim Yayıncılık Turizm San. Ve Tic. Ltd. Şti.  1998 yılında Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Saime Oğuzhan trarafından kuruldu. Türkiye Okul Gazetesi, 2. Bölge Gazetesi, Kentim Gazetelerini çıkarak  yayıncılık hayatına başladı. Günümüzde ise Görülmeyen Gazete (Braille Alfabesi), Görülmeyen Sesli Gazete, Kentim Şişli Gazetelerini çıkarmaya devam etmekteyiz.
 

Ülkemizde bir ilke imza atarak Görme Engellilerin okuyarak haber almalarını sağlayan GÖRÜLMEYEN GAZETE (Braille Alfabesi) ile basılan gazeteyi görme engelli okurlarıyla buluşturmuştur. 2007 yılından bu güne aylık periyotlarla çıkan Görülmeyen Gazete ülkemizdeki ilk Braille Alfabesi ile basılan Gazete olduğu için Basın Müzesi’ndeki yerini almıştır.
 

Gazetemiz, Şişli Ergenekon Caddesi üzerindeki ofis merkezinde 2001 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir. Zorunlu staj kapsamında gazetecilik bölümünde okuyan öğrencilere  staj yapma imkanı veren Kentim Şişli Gazetemiz birçok gencimizin mesleğe ilk adımı atmasına olanak sağladığı için mutluyuz gururluyuz.
 

Gazetemiz “haberde gerçeklik” ilkesinden taviz vermeden, www.kentimsisli.com.tr sitemizden günlük haber akışı, röportaj, duyuru, ölüm ve reklam haberleri ile Şişli halkının sesidir.
 

Kentim Şişli Gazetesi tüm sayfaları renkli (56x34)cm ölçülerinde en ileri teknoloji ile basılıp tüm Şişli halkına ücretsiz olarak dağıtılan Şişli’nin tek yerel gazetesidir.

 

ERGİ İLETİŞİM YAYINCILIK adına;

İmtiyaz Sahibi: SAİME OĞUZHAN

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Fatih Mehmet Moray

Haber Müdürü: Erkan Genç

Haber Merkezi: Bünyamin Taylan, Barış Mehdiabbas, Çiğdem Kazaklı

Yayın Kurulu: Suheyla Bayrak, Orhan Türker, Bayram Yaşli, Şenel Gökçe, Mesut Şenol

FOTO GALERİ